نصب دوربین مداربسته

نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته

این شرکت، با استفاده از نیروی مجرب و دانش آموخته خود طیف گسترده ای از تجهیزات امنیتی و سیستم های نظارتی را تامین، نصب و نگهداری می نماید. این شامل انواع دوربین های مداربسته، دزدگیر اماکن با قابلیت مخابره تهدید، سیستم های آیفون تصویری، تجهیزات نظارتی اتاق های نگهبانی، انواع قفل های امنیتی، سیستم های اتفا و اعلان حریق می باشد. ما در همه زمینه های امنیتی به شما مشاوره ای حرفه ای خواهیم داد. ما نه تنها سیستم های امنیتی را برای شما نصب می کنیم، بلکه تیم راداکو به شما و پرسنل شما آموزش های لازم را بعد از نصب ارائه می نماید.

کلیه تجهیزات نصب شده دارای یک سال گارانتی می باشد.radaco cctv

کیفیت ضبط تصاویر همانند وضوح تصویر مهم است. تیم راداکو تنها از دستگاه های ضبط تصاویر (DVR) با استاندارد H.264 با کیفیت ضبط بالاتر از ۲۵ فرم در ثانیه  استفاده می کند. کلیه دستگاه ها قابلیت اتصال به شبکه را جهت انتقال تصاویر زنده و ضبط شده بر روی موبایل و یا سیستم های کامپیوتری خارج از محل نصب دستگاه دارند.

با روی کار آمدن سیستم های جدید دوربین های تحت شبکه قابلیت انتقال و ضبط تصاویر با کیفیت HD یکی از مهم ترین موارد می باشد. دوربین های IP که وضوح تصویر ۱۰۸۰HD دارند احتیاج به دستگاه های ضبط تحت شبکه (NVR) دارند. استفاده از این دوربین های مدرن در بعضی موارد تعداد دوربین های معمولی مورد نیاز را برای رصد صحیح یک ناحیه کاهش داده و در نتیجه باعث کاهش

هزینه می گردد.

استفاده از دوربین های HD

یک دوربین ۲ مگاپیکسلی به شما کیفیتی ۵ برابر دوربین های معمولی می دهد. سیستم های HD راداکو به شما با استفاده از بهترین دوربین ها بیشترین مدارک موجود را در زمان وقوع هرگونه حادثه و یا سرقت میدهد. سرنخ های مهم را برای کشف با دوربین های بی کیفیت از دست ندهید. با توجه به اینکه یک دوربین مناسب با کیفیت مطلوب می تواند کار چندین دوربین معمولی را انجام دهد، هزینه نهایی کابل کشی و نصب کاهش یافته و بازدهی بیشتر را برای شما  در زمان بازبینی تصویر خواهد داشت. به عبارتی زمان وقوع حادثه کافیست بجای مشاهده ۸ دوربین مختلف از زوایای مختلف تنها چند دوربین با کیفییت را بازبینی نمایید. 

 تکنولوژی مدیریت پهنای باند ضبط با کیفیت بالا (HDSM) شرکت راداکو این امکان را به شما می دهد در حالی که مدیریت کاملی بر پهنای باند مورد نیاز جهت ضبط تصاویر در اختیار دارید به سرعت بتوانید بازبینی تصاویر ضبط شده زیادی را در کمترین زمان داشته باشید. تیم راداکو با استفاده از دوربین های مداربسته قدیمی شما و دوربین های HD جدید به صورت Hybrid میتواند با کمترین هزینه بهترین بازدهی را به شرکت شما ارائه دهد.  با استفاده از سیستم های مذکور کسب و کار خود را بیمه کرده و با خیالی آسوده محل کار خود را میتوانید ترک نمایید. چشمان امنیتی و نظارتی مدرن همواره امنیت را برای شما به ارمغان می آورد.

تیم مهندسین حفاظتی و نظارتی شرکت راداکو با استفاده از تجربیات خود بهترین جانمایی را به همراه مستندات برای شما تهیه می نماید. جانمایی صحیح دوربین ها کاهش هزینه را برای  شما فراهیم می سازد. 

سرویس های دوربین مداربسته شرکت راداکو بدین صورت دسته بندی می گردد:

  • دوربین مداربسته برای اماکن صنعتی : کارخانجات و کارگاه ها
  • دوربین مداربسته برای منازل ، آپارتمان ها، فروشگاه ها ومغازه ها
  • دوربین مداربسته برای اماکن دولتی و غیر دولتی: ادارات، دفاتر،

ریست کردن پسورد DVR Hikvision در سریع ترین زمان ممکن

نشانی شرکت

دفتر تهران
خیابان ستارخان، کوی کوثر سوم، پلاک ۲۶، واحد۱
تلفن: ۸-۶۶۵۷۱۷۸۷ ۲۱ ۹۸ +
فکس: ۶۶۵۷۰۲۶۴ ۲۱ ۹۸ +

دفتر کانادا | تلفن:۸۸۸۳۶۴۹۵ ۱۷۷+
دفتر دبی | تلفن :۵۰۸۵۸۰۲۵۵ ۹۷۱+
ایمیل: info[@]vayasoft.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت وایافرااندیش می باشد