درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

شرکت مهندسی وایا فرا اندیش در راستای گسترش کاری، با پشتوانه بیش از ۱۸ سال تجارب ارزشمند در گستره انفورماتیک کشور، همواره بر پیشبرد و ارتقاء کمی و کیفی ابزارهای مکانیزاسیون در فرآیندهای عملیاتی و مدیریتی، کوشیده است و مفتخر است با در اختیار داشتن کارشناسان فنی مجرب در راستای اهداف بلند مرتبه جامعه انفورماتیک ایران خدمات ارزشمندی را به یادگار گذاشته و گام‌هایی هر چند کوتاه را در راه اعتلای صنعت انفورماتیک برداشته و مصمم است با ارائه خدماتی مبتنی بر پیشرفته‌ترین ابزارهای عصر فن‌آوری اطلاعات، نمونه بارزی از توان بالقوه و تخصصی کشور باشد.

شرکت وایا فرا اندیش هر سال در نمایشگاه های الکامپ شرکت داشته و کوشیده است تا با اعمال روشهای مدیریتی صحیح و نوآورانه در تولید نرم افزار، فروش و پشتیبانی، کیفیت خدمات رسانی خود را ارتقاء و ترجیح مشتریان محترم باشد. آمار فروش از طریق معرفی مشتریان سابق، افتخار این شرکت می باشد. هدف شرکت ارتقاء سطح ارائه خدمات نرم افزاری جهت نیل به جامعه ای پیشرفته بابت استفاده بهینه از امکانات و فرصتها می باشد.

باتوجه به گستردگی فعالیت‌ها در‌ واحدهای فروش وخدمات پس ازفروش، وایا فرا اندیش دفاتر نمایندگی وشعب خود رادرسراسر کشور بصورت منطقه‌ای گسترده نموده و در حال افزایش آن نیز می باشد. تاکنون دفاتر زیر در سراسر کشور ایجاد گردیده و در حال خدمت‌رسانی به مشتریان می باشند.

نشانی شرکت

دفتر تهران
خیابان ستارخان، کوی کوثر سوم، پلاک ۲۶، واحد۱
تلفن: ۸-۶۶۵۷۱۷۸۷ ۲۱ ۹۸ +
فکس: ۶۶۵۷۰۲۶۴ ۲۱ ۹۸ +

دفتر کانادا | تلفن:۸۸۸۳۶۴۹۵ ۱۷۷+
دفتر دبی | تلفن :۵۰۸۵۸۰۲۵۵ ۹۷۱+
ایمیل: info[@]vayasoft.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت وایافرااندیش می باشد